+

33 Niedziela Zwykła

Kategorie: Ogłoszenia,Parafialne

1. Dziś w Polsce odbywają się wybory do samorządów. Pamiętajmy , że od decyzji każdego wyborcy zależy, jak będzie wyglądać Polska.

2. W tym tygodniu w liturgii wspominać będziemy: w poniedziałek – św. Elżbiety Węgierskiej, zakonnicy; wtorek – bł. Karoliny Kózkówny, dziew, i męcz, patronki Ruchu Czystych Serc; środa- bł. Salomei; czwartek- św. Rafała Kalinowskiego, kapł.; piątek – wspomnienie Ofiarowania NMP. ;sobotę – św. Cecylii, dziew. męcz. Patronki Chórów, Organistów, Scholii .

3. W środę zapraszamy Róże Żywego Różańca na Mszę i na Nowennę. Zelatorów prosimy o wypisanie imion i nazwisk zmarłych z poszczególnych Róż, których będziemy polecać Bożemu Miłosierdziu.

4. Bóg zapłać za dzisiejsze ofiary na potrzeby organizacyjne Światowych Dni Młodzieży w Krakowie.

5. W przyszłą niedzielę składka przeznaczona w dalszym ciągu na spłatę posadzki w kościele. Serdecznie dziękuję tym wszystkim rodzinom a także młodzieży pracującej, którzy dotychczas złożyli ofiarę na ten cel .

6. Na nowym cmentarzu w ubiegłym tygodniu zostały założone obrzeża wzdłuż alejki i wokół kaplicy. W tym tygodniu rozpocznie się układanie kostki.