+

Wniebowstąpienie Pana Jezusa

Kategorie: Ogłoszenia,Parafialne

1.  Msze św. w porządku niedzielnym.

2. Nasza Wspólnota przeżywa dziś Prymicje Ks. Pawła Zawiślana.

Dziękując Bogu za wielki dar Kapłaństwa, proszę wszystkich o  modlitwę  aby wiernie i z oddaniem pełnił służbę  Bogu i ludziom.

3. Jutro zamiast w I piątek  Ks. prymicjant uda się do chorych z posługą duszpasterską i  błogosławieństwem prymicyjnym . Od godz. 8.00 chorych , których odwiedza ks. Krzysztof  a  od godz. 10.00 , których odwiedza Ks. proboszcz.

4. We środę  4.06.14  przypada 9 rocz. śmierci Ks. Prałata Stanisława Pieprznika długoletniego duszpasterza naszej parafii. Zapraszamy na godz. 18.00 na Mszę św. o spokój jego duszy.

5. W tym tygodniu wypada I Piątek i Sobota miesiąca. Spowiedź dla dzieci i młodzieży będzie w środę i czwartek od godz. 17.00 a dla dorosłych w piątek od godz. 17.00.

6. W piątek od godz. 17.00 Adoracja Najśw. Sakramentu zakończona Koronką do Bożego Miłosierdzia. O godz. 18.00 Msza św. po nabożeństwie  zmiana tajemnic różańcowych dla dzieci i młodzieży.

7. W sobotę  w Starym Sączu przy Ołtarzu Papieskim odbędzie się  Diecezjalne Spotkanie Bierzmowanych. We wspólnocie Kościoła  Diecezjalnego będziemy dziękować Bogu za dar sakramentu bierzmowania. Wyjazd  młodzieży o godz. 9.45.

8. W I sobotę miesiąca zapraszamy na Nabożeństwo ku czci Niepokalanego Serca NMP,  o 17.30 Modlitwa Różańcowa – do prowadzenia zapraszamy Różę p. Weroniki Lorek; o 18.00 Msza św.  i Akt poświęcenia się Niepokalanemu Sercu NMP oraz Apel.

9. Gminny Ośrodek Kultury w Chełmcu zaprasza na Wyszehradzki Festiwal Kultur, który odbędzie się w najbliższą sobotę na placu przy Zespole Szkół w Trzetrzewinie od godz. 15.00- 22.00. Oprócz występów zespołów regionalnych, orkiestr dętych z kraju i zza granicy będzie można spróbować lokalnych przysmaków oraz wiele atrakcji i zabaw dla dzieci.

10.  W przyszłą niedzielę Uroczystość Zesłania Ducha Świętego ,która kończy okres Wielkanocny i czas Komunii św. Wielkanocnej. Po prymarii zmiana Tajemnic Różańcowych dla Ojców i Matek.

11. Zbiórka do puszek w przyszłą niedzielę, 8 czerwca   na pomoc  poszkodowanym na Bałkanach.