+

Poniedziałek Wielkanocny

Kategorie: Ogłoszenia,Parafialne

1.     Dziś drugi dzień Świąt.  Składka przeznaczona będzie na KUL i PAT. Msze św. o godz. 7.00; 9.00 i o godz. 11.00, w czasie, której będzie udzielany sakrament chrztu św.  0 godz. 13.30 Msza pogrzebowa śp. Edwarda Kubackiego z Trzetrzewiny.

2.      We środę spotkanie   dzieci  I Komunijnych z rodzicami. Kl. II a o godz. 16.30; kl. II b o godz. 17.15. O godz. 18.00 msza św. i poświęcenie medalików.

3.     W przyszłą niedzielę przypada Niedziela Bożego Miłosierdzia i kanonizacja bł. Jana XXIII i bł. Jana Pawła II. W związku z tym  , aby umożliwić Wam udział w uroczystościach kanonizacyjnych transmitowanych przez Telewizję Polską (27.04.2014 od godz.10.00 )   suma z o godz. 11.00 zostanie odprawiona o godz. 13.00 .

4.     Przyszła niedziela nazywana Białą jest Niedzielą Miłosierdzia Bożego. Na Mszy św. o godz. 16.00 zamiast Nieszporów będzie Koronka do Miłosierdzia Bożego. Ten Dzień to również Diecezjalny Dzień „Caritas”. W czasie Mszy św. będziemy się modlić o rozwój miłosierdzia chrześcijańskiego i za pracowników „Caritas”.

5.     Składamy Bóg zapłać:

§  Tym rodzinom z Trzetrzewiny Centrum, które przygotowały kościół oraz ołtarze Ciemnicy i Grobu Pańskiego na Święta Wielkanocne.

§  Tym, którzy prowadzili i brali udział w Adoracjach oraz przygotowali Procesję Rezurekcyjną, a więc niosącym feretrony, sztandary, figury i baldachim.

§  Ministrantom, lektorom, Scholii , młodzieży, p. Kościelnemu, p. Organiście, oraz paniom sprzątającym kościół.

§  Caritas Parafialnemu za troskę o potrzebujących , odwiedziny i życzenia    parafianom  chorym, starszym. Dzieciom ze szkolnej  świetlicy za wykonanie stroików.

§  Parafianom za produkty spożywcze ofiarowane na stół wielkanocny.

§  Dziękujemy Wam za wszystkie ofiary, które składacie w czasie tych Świąt.