+

Niedziela Zmartwychwstania

Kategorie: Parafialne

 1. Przeżywamy Niedzielę Zmartwychwstania Pańskiego. Msze św. o godz. 7.00; 9.00; 11.00 i o godz. 16.00 .

 

 1. W dzień Zmartwychwstania Pańskiego nawiedzimy groby naszych zmarłych na cmentarzach, aby wyrazić naszą wiarę, że i oni zmartwychwstaną i w ten szczególny dzień przyjdźmy im z modlitewną pomocą.

 

 1. Jutro drugi dzień Świąt. Składka przeznaczona będzie na KUL i PAT. Msze św. o godz. 7.00; 9.00 i o godz. 11.00, w czasie, której będzie udzielany sakrament chrztu św .

 

 1. Pragniemy podziękować   ;
 2. a)  Parafianom z   Trzetrzewiny  – Nakle od p. Jana Leśniaka  do Andrzeja Rodaka.  , którzy przygotowali kościół oraz ołtarze Ciemnicy i Grobu Pańskiego   do przeżywania tych najważniejszych świąt chrześcijańskich.
 3. b) tym, którzy prowadzili i brali udział w Adoracjach oraz przygotowali Procesję Rezurekcyjną, a więc niosącym feretrony, sztandary, figury i baldachim.
 4. c) Ministrantom, lektorom, ceremoniarzom, Scholii , młodzieży, p. Kościelnemu, p. Organiście, chórowi , oraz pani Kucharce , Szafarzom Eucharystii..
 5. d) Caritas Parafialnemu za troskę o potrzebujących , życzenia i odwiedziny parafian  chorych i starszych.
 6. e) Parafianom za produkty spożywcze ofiarowane na stół wielkanocny.
 7. f) Dziękujemy Wam za wszystkie ofiary, które składacie w czasie tych Świąt.

 

 1. Życzenia ; W ten radosny dzień zmartwychwstania Jezusa

 

Niech prawda o powstaniu z martwych naszego Zbawiciela Jezusa Chrystusa, przenika całe nasze życie. Niech będzie ukojeniem w cierpieniu i smutku, niech stanie się źródłem radości w naszej codzienności. Niech dodaje siły w zmaganiu się ze słabościami i wzrastaniu w cnotach. Niech przenika nasze życie rodzinne, zawodowe i społeczne. Niech pozwoli nam w całkowitej szczerości serca świętować dzień radosnego zwycięstwa życia nad śmiercią. Życzymy sobie wzajemnie błogosławionych i szczęśliwych Świąt Wielkanocnych.

 

WESOŁEGO     ALLELUJA!