+

Niedziela Miłosierdzia Bożego 16.04.2023 r

Kategorie: Parafialne

 1. Dzisiaj obchodzimy patronalne święto CARITAS i rozpoczynamy Tydzień Miłosierdzia.  Paniom naszego Parafialnego Oddziału Caritas wyrażamy podziękowanie za ich posługę i życzymy z racji ich święta wielu Bożych łask. Doświadczając bowiem miłosierdzia Bożego, sami powinniśmy być miłosierni dla naszych sióstr i braci. Dziękujemy za ofiary składane dziś do puszek przed kościołem , którymi wspieramy dobre dzieła naszej Diecezjalnej CARITAS.     

Za odmówienie Koronki przed Najśw. Sakramentem można zyskać odpust zupełny.

2. Jutro  po Mszy św. wieczornej zapraszam na spotkanie Radę parafialną.

3.  We środę  zapraszam na  godz. 18.00 rodziców i  kandydatów kl. VIII do przyjęcia sakramentu bierzmowania na modlitewne spotkanie oraz poświęcenie krzyży.

4.W piątek  o 19.00 tradycyjnie  zapraszamy na projekcję wartościowego filmu.

5. 23 kwietnia w Kościele katolickim Niedziela Biblijna i 7. Narodowe Czytanie Pisma Świętego . Pod hasłem „Wierzę w Kościół Ojca i Syna i Ducha Świętego”.

Zapraszam do uczestniczenia w słuchaniu Pisma Świętego 15 minut przed każdą Mszą św.

6. W  29 i 30 kwietnia sobotę i niedzielę będziemy w naszej parafii przeżywać wizytację kanoniczną, którą przeprowadzi Bp Leszek Leszkiewicz. Szczegółowy program wizytacji podam w przyszłą niedzielę.

7.Parafia św. Małgorzaty, Policja i Stowarzyszenie Miłośników Pojazdów Zabytkowych zaprasza  w najbliższą sobotę na Mszę św. o godz. 11:00 w Bazylice, rozpoczynającą sezon motoryzacyjny i poświęcenie samochodów na parafialnym parkingu przy ul. Bulwar Narwiku. Po poświęceniu szereg atrakcji: pokaz pracy Policji, Straży Pożarnej, prezentacja symulatora wypadku samochodowego, grill.