+

Niedziela Chrztu Pańskiego

Kategorie: Parafialne

  1. Dzisiejsze Święto Chrztu Pańskiego kończy liturgiczny okres Narodzenia Pańskiego. My jednak przedłużymy okres śpiewania kolęd, zgodnie z dawną polską tradycją, do święta Ofiarowania Pańskiego 2 lutego.
  1. W tygodniu Msze św. rano o godz. 6.30 . W  środę   nowenna do MB Nieustającej Pomocy  a  w piątek  Koronka do Bożego Miłosierdzia.
  1. W przyszłą niedzielę składka na cele parafialne.
  1. W przyszłą niedzielę 15 stycznia o godzinie 15 będzie koncert kolęd dla Julii Kowalczyk zatytułowany „W ubogiej stajence” zapraszamy wszystkich którym nie jest obojętny los Julki i którzy chcą modlić się o jej uzdrowienie. Koncert wykona zespół Confessio z Limanowej.
  1. Rodzina Pałka z Olchowca koło Dukli w wyniku pożaru, który miał miejsce 9 grudnia 2016 r. straciła dorobek całego życia, w jednej chwili 8-osobowa rodzina została bez dachu nad głową. Hubert Pałka jest bratem naszej parafianki Doroty Leśniak. W  przyszłą niedzielę po Mszach św. ofiarami składanymi do puszek zechciejmy wesprzeć poszkodowaną rodzinę.
  1. Kurs Katechezy Przedmałżeńskiej w parafii Ducha Świętego w Nowym Sączu, ul. Ks. Piotra Skargi 10 rozpocznie się 16 do 27 stycznia 2017 r., Mszą św. o godz. 18.00. Konferencje głoszone będą w poniedziałki, wtorki, czwartki i piątki.
  1. Kontynuujemy odwiedziny kolędowe naszych parafian. W tym tygodniu przybędziemy z modlitwą i błogosławieństwem do mieszkańców :

Niedziela (08.01) – godz. 13.00  – Trzetrzewina nad zakrętami od p. Adama  Lorka do p. Anny Rogalskiej.

Poniedziałek ( 09.01.) – od godz. 8.00 –  Trzetrzewina Łysa Góra od p. Andrzeja Lorka do Mirosława Pasiuta

Wtorek  (10.01.) od godz.  13.00 – Trzetrzewina Zagrody cz. II p. Adolfa Leśniaka   do p. Edwarda Zawiślana.

– od godz. 8.00   –  Trzetrzewina Łysa Góra cz. II od p. Adama  Lorka do p. Pawła Kamińskiego.

Czwartek   (12.01.) – od godz. 8.00   – Biczyce Górne –   od p.  Józefa Bogdańskiego do  p. Jarosława Matrasa.

Piątek  -(13.01.)  od godz. 13.00    –  Trzetrzewina od p. Dariusza Kowalczyka do p. Władysława Czaji.

od godz. 14.00    –   II Krasne Biczyckie od. P. Adama Fałowskiego do Jarosława Adamczyka.

Sobota – (14.01.)  od godz. 8.00 –  Trzetrzewina – od Tadeusza Wnęka do Tadeusza Leśniaka.                                   – I Krasne Biczyckie od p. Tomasza Lorka do p. Pawła Ledniowskiego.