+

5 Niedziela Zwykła 05.02.2023

Kategorie: Parafialne

1.Dziś przy stole Eucharystii gromadzi nas piąta niedziela w ciągu roku liturgicznego. Pamiętajmy, że nikt z nas osobiście, ani cała nasza wspólnota parafialna nie jest w stanie pogłębić swojej więzi z Bogiem bez Eucharystii. Dopiero tu, karmiąc się prawdziwą Miłością, każdy chrześcijanin uczy się ofiarnego życia.   

Po prymarii zmiana Tajemnic Różańcowych dla Ojców i Matek.

2. W tygodniu Msze św. rano  o godz. 6.30 ;   –  w środę    nowenna do MB Nieustającej Pomocy , w piątek  Koronka do Bożego Miłosierdzia.

3. W sobotę , 11 lutego, dzień wspomnienia Najświętszej Maryi Panny z Lourdes jest obchodzony także jako Światowy Dzień Chorych. Szczególną modlitwą będziemy otaczać wszystkich, którzy zmagają się z trudnościami choroby i cierpienia. 

Zapraszamy starszych i chorych : od godz. 8.30 możliwość spowiedzi o 9.00     Msza św.  i błogosławieństwo  Najświętszym Sakramentem  a po Mszy św. Parafialny Oddział Caritas zaprasza na wszystkich na karnawałowego paczka z kawą i herbatą.

4. Dziękujemy ;   Parafianom     za pomoc w rozbiórce   dekoracji świątecznej , Kościelnemu i p.Kucharce .

5. Trwają  prace renowacji,   ścian wewnętrznych  naszej świątyni . Składam serdeczne „Bóg zapłać „ za ofiary składane  na ten cel.