+

4 Niedziela Zwykła

Kategorie: Parafialne

1. Pierwsza niedziela miesiąca gromadzi nas wokół Chrystusa obecnego w Najświętszym Sakramencie. Chwile adoracji są nie tylko wyrazem naszej miłości wobec Pana, ale jednocześnie próbą odkrywania Bożej obecności pośród codziennych spraw i ludzkich losów.

2. W tygodniu Msze św. rano o godz. 6.30 ; w środę z nowenną do MB Nieustającej Pomocy a w piątek 17.30 z koronką do Bożego Miłosierdzia.

3. W pierwszy czwartek miesiąca dziękujemy Panu Jezusowi za dar Eucharystii i kapłaństwa oraz prosimy o nowe i święte powołania kapłańskie i zakonne.

4. W TYM TYGODNIU PATRONUJĄ NAM:
• 5 II – św. Agata (ok. 235-251), dziewica i męczennica z Katanii na Sycylii, patronka kobiet karmiących i w chorobach piersi,
• 6 II – św. Paweł Miki (1565-1597) i 25 Towarzyszy, pierwsi męczennicy na Dalekim Wschodzie, ukrzyżowani w Nagasaki w Japonii.

5 .Spotkania ; ministrantów na sali gimnastycznej w szkole we wtorek od 17 do 18, lektorzy od 18 do 19. ; aspirantów piątek o godzinie. 16.30 . ; sobota o 9.00 rozgrywki dekanalne w piłkę halową dla ministrantów i Lektorów w Szkole w Trzetrzewinie;

6. W przyszły poniedziałek 11 lutego obchodzimy Światowy Dzień Chorego. Uprzejmie prosimy o pomoc w zorganizowaniu uczestnictwa we Mszy Świętej z udzieleniem sakramentu chorych wszystkim, którzy nie mogą na co dzień być obecni w kościele. Specjalna Msza Święta w intencji chorych i cierpiących zostanie odprawiona o godz. 9.00.

7.Dziękujemy ; Parafianom z parafian z Trzetrzewiny . – Centrum za pomoc w rozbiórce dekoracji świątecznej .

8. Nasz rodak ks. Paweł Zawiślan organizuje z Siedlisk cztero- dniową pielgrzymkę od 23 do 27 czerwca 2019 Siedliska, Grunwald, Gietrzwałd, Święta Lipka, Giżycko, klasztorny Skoczek, Olsztyn, Niepokalanów. Cena: 980 zł Zapisy do 24 lutego. Zaliczka 300 złotych .

9. W minionym tygodniu Pan Bóg powołał do wieczności+ Jana Stawiarskiego z Biczyc Dolnych . Msza pogrzebowa w poniedziałek o godz. 14.00. Wieczny odpoczynek…