+

4 Niedziela Zwykła

Kategorie: Parafialne

1. Przeżywamy IV Niedzielę Zwykłą. Msze św. w porządku niedzielnym. Po mszy św. o godz. 7.00 zmiana Tajemnic Różańcowych dla Ojców i Matek Żywego Różańca.

2. Miesiąc Luty poświęcony jest w całym kościele modlitwom za konających. Módlmy się za wszystkich konających na świecie, aby Bóg w miłosierdziu swoim udzielił im przebaczenia grzechów.

3. Jutro Święto Ofiarowania Pańskiego (MB Gromnicznej). Msze św. 6.30(ze względu na dzieci idące do szkoły na 7.45); 9.00 i 16.30. Na wszystkich Mszach św. poświęcenie Gromnic. Także 2 lutego obchodzimy światowy dzień życia konsekrowanego. Składka przeznaczona będzie na zakony klauzurowe.

4. W tygodniu Msze św. rano o godz. 6.30 tylko w środę i w piątek o 17.30 .

5. W tym tygodniu w Liturgii Kościoła wspominać będziemy: wtorek – św. Błażeja , bpa, męcz. (Po Mszy św. błogosławieństwo gardła) ; czwartek – św. Agaty, dziew. męcz. ; piątek ; – Św. Męczenników Pawła Miki i Towarzyszy; Solenizantom bieżącego tygodnia życzymy wielu łask Bożych.

6. W tym tygodniu przypadają dni duchowej odnowy katolickich rodzin, czyli I – Czwartek i Piątek miesiąca . Spowiedź od godz. 16.30 środę , i w piątek.

7. W piątek udamy się do chorych. Ks. Proboszcz od godz. 14.00 i ks. Krzysztof od godz. 15.00. Prosimy o zgłaszanie ich w Kancelarii parafialnej lub w zakrystii oraz o zorganizowanie pojazdów.

8. W piątek od godz. 16.30 Adoracja Najśw. Sakramentu zakończona Koronką do Bożego Miłosierdzia i Nabożeństwem do NSPJ i o godz. 17.30 Msza św. a po niej zmiana tajemnic różańcowych dla dzieci i młodzieży gimnazjum.

9. Spotkania; ministranci i lektorzy w środę – po wieczornym nabożeństwie; PDMD w sobotę o godz. 10.00, schola o godz. 11.00.