+

3 Niedziela Zwykła

Kategorie: Parafialne

  1. Przeżywamy 3 Niedzielę Zwykłą. Msze św. w porządku niedzielnym  ; O 16.00 Msza Św.  z Nieszporami.

 

  1. Dobiega końca Tydzień Modlitwy o Jedność Chrześcijan. Jutrzejsze święto Nawrócenia Świętego Pawła, Apostoła Narodów, stanowi jego zwieńczenie.  Pamiętajmy o modlitwie w intencji pełnego zjednoczenia chrześcijan i starajmy się budować jedność w naszych rodzinach i domach, wspólnotach, zakładach pracy, w naszym narodzie.

 

  1. W dniu dzisiejszym serdecznie zapraszamy wszystkich parafian o godz. 15.00     na wspólne kolędowanie z  Julką  Kowalczyk , połączone z modlitwą do Nowonarodzonego Jezusa o jej uzdrowienie .  Kolędować będziemy z zespołem Confessio z Limanowej.

 

  1. W tygodniu Msze św. rano  o godz. 6.30 ; w środę   z nowenną do MB Nieustającej Pomocy  w piątek  Koronka do Bożego Miłosierdzia.

 

  1. We wtorek przeżywać będziemy Dzień Islamu. Módlmy się w intencji wyznawców tej religii, z którymi łączy nas postać ojca wiary – Abrahama. Prośmy szczególnie, aby religii nie wykorzystywano instrumentalnie i z jej powodu nie dochodziło do prześladowań, gwałtów i przemocy.

 

  1. W tym tygodniu w Liturgii Kościoła wspominać będziemy: w poniedziałek – Nawrócenie Św. Pawła, Apostoła;  wtorek – św. Tymoteusza i Tytusa, bpów ;  środę  – bł. Jerzego Matulewicza, bpa ;czwartek – Św. Tomasza z Akwinu .  Solenizantom  tego tygodnia życzymy zdrowia i wielu łask Bożych.