+

2 Niedziela po Bożym Narodzeniu

Kategorie: Parafialne

 

 1. W Dziś po prymarii zmiana Tajemnic Różańcowych dla Ojców i Matek .
 2. We środę Uroczystość Objawienia Pańskiego zwana Świętem Trzech Króli.   Msze św. w porządku niedzielnym. Po każdej Mszy św. poświęcenie złota, kadzidła, mirry i kredy. Symbol 2016 C+ M + B tzn. Christus Mansionem Benedicat( Niech Chrystus pozostaje i błogosławi w tym domu).
  • Składka w uroczystość Trzech Króli, przeznaczona jest na wsparcie misji katolickich na całym świecie.
  • godz. 16.00 wystąpi ze śpiewem kolęd nasz Chór Parafialny , po mszy św. zapraszamy na spotkanie opłatkowe i kolędowanie ; Radę Duszpasterską, Caritas i Chór Parafialny. Będzie         okazja, aby podziękować za wytrwałą i ofiarną służbę dla naszej wspólnoty i by wesprzeć się wzajemnie dobrym słowem na dalsze działania.

 

 1.  W tygodniu Msze św. tylko o godz. 6.30.
 2. Kurs Katechezy Przedmałżeńskiej w parafii Ducha Świętego w Nowym Sączu, ul. Ks. Piotra Skargi 10 rozpocznie się 18 do 29 stycznia 2016 r., Mszą św. o godz. 18.00. Konferencje głoszone będą w poniedziałki, wtorki, czwartki i piątki.
 3. Porządek Wizytacji Duszpasterskiej:
 4. Poniedziałek (4.01.) –  godz. 8.00 – Trzetrzewina za Szkołą, koło drogi – od p. Józefa Zawiślana od p. Stanisława Zawiślana.
 5. Wtorek (5.01.)godz. 8.00 –  I Krasne Biczyckie od p. Marii Lorek do p. Pawła Ledniowskiego.                            godz. 14.00 – Trzetrzewina k. Cmentarzy – od p. Bronisława Lorka do p. Rafała Krzyształa.
 6. Piątek (8.01)   od 14.00 Biczyce Górne –  od p. Józefa Bogdańskiego do p. Jarosława Matrasa.
 7. Sobota  (9.01) – godz. 8.00 –    II Krasne Biczyckie od. P. Adama Fałowskiego do Jarosława Adamczyka.    Trzetrzewina Nakle – od p. Bronisława Skocznia do p. Andrzeja Rodaka.    
 8. Poniedziałek ( 11.01.) – od godz. 8.00 – Trzetrzewina Centrum – od p. Stanisława Majcy do p. Albiny Witowskiej.