+

3 Niedziela Wielkanocy

Kategorie: Ogłoszenia,Parafialne

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE
Parafia Matki Bożej Pocieszenia – Trzetrzewina
3 Niedziela Wielkanocy – 4.05.2014

1. Komunikat Ks. Biskupa.
2. Dzisiaj przeżywamy Niedzielę Biblijną i jednocześnie rozpoczynamy VI Ogólnopolski Tydzień Biblijny. Znajdźmy w tym tygodniu czas na spotkanie ze Słowem Bożym. Dziś po prymarii zmiana Tajemnic Różańcowych dla Ojców i Matek natomiast o 16.00 Nabożeństwo Majowe i Msza św. Zapraszamy do udziału w nabożeństwach majowych.
3. W liturgii Kościoła w tym tygodniu wspominać będziemy: wtorek- św. Apostołów Filipa i Jakuba ; czwartek – Św. Stanisława, Bpa i Męczennika, Głównego Patrona Polski i naszej Diecezji.
4. I Spowiedź dla dzieci z klasy II z naszej parafii oraz rodziców, rodzeństwa i krewnych będzie w sobotę od godz. 9.00 do 10.00.
5. W przyszłą niedzielę 30 dzieci będzie przezywać Uroczystość I Komunii Św.. Dzieci wraz z rodzicami i chrzestnymi zbierają się przed kościołem i w procesji o godz. 10.45 wprowadzimy je do kościoła następnie odnowienie przyrzeczeń chrzcielnych i Msza św. o godz. 11.00. Prosimy o modlitwę w ich intencji.
6. Przyszła Niedziela w naszej diecezji jest Niedzielą Kapłańską, która rozpocznie Tydzień modlitw o powołania do służby Bożej w Kościele. Kazania będzie głosił Ks. Diakon. W tym dniu składka przeznaczona zostanie na utrzymanie WSD w Tarnowie.
7. Spotkania: Młodzież w Piątek o 19.00
PDMD w sobotę o 10.00
Schola w sobotę o godz. 11.00
ministrantów i Lektorów na Boisku sportowym w sobotę o 14.00