+

3 Niedziela Wielkanocna 18.04.2021

Kategorie: Parafialne

 1. Jesteśmy Kościołem pielgrzymującym w drodze do niebieskiej ojczyzny.  W rozpoczynającym się Tygodniu Biblijnym prośmy Pana Jezusa szczególnie o to, aby pozwolił nam jeszcze bardziej ukochać i zrozumieć Pismo Święte. Wygospodarujmy w tym tygodniu nieco więcej czasu, abyśmy mogli sięgać po Biblię.

2. Przy wyjściu z kościoła można zabrać cytaty z Pisma Świętego Nowego Testamentu , żeby codziennie je rozważać i uczynić z nich inspirację do osobistej modlitwy.

3. W poniedziałek z racji 19 dnia miesiąca o godz. 18:00 Msza sw. ku czci sw. Józefa.       

4. W ramach duchowego przygotowania do przyjęcia sakramentu bierzmowania zapraszamy kandydatów na modlitewne spotkania w każdy piątek o godz. 18.00.

5.  Spotkania :
a) zbiórka ministrantów i lektorów we wtorek po Mszy o godz. 18.00.  

b)  środę o 17.00 katecheza dla dzieci kl.3

c) we czwartek o 17.00 spotkanie kl. 7 przygotowujących się do bierzmowania.
c) spotkanie grupy młodzieżowej w piątek  o 19.00

d) PDMD – sobota  godz. 9.00.

6. W piątek uroczystość św. Wojciecha, biskupa i męczennika, głównego patrona Polski.  

7. W przyszła niedziela to Światowy Dzień Modlitw o Powołania i składka na WSD w Tarnowie, jest ona również Niedzielą modlitw za kierowców.

8. Uroczystość I Komunii Świętej  dzieci z kl. 3 odbędzie się  09 maja. Sakrament bierzmowania nasza  młodzież przyjmie 02 czerwca 2021 (środa) w Świniarsku. Prosimy o modlitwę w ich intencji oraz ich rodzin.

9. Dziękujemy za ofiary składane dzisiaj na cele parafii na tace, jak również na konto parafialne .

10. Wszystkim solenizantom i jubilatom tego tygodnia życzymy obfitości łask Bożych i opieki Matki Najświętszej na każdy dzień. Miłej i błogosławionej niedzieli.