+

27 Niedziela Zwykła

Kategorie: Parafialne

 1.  W dzisiejszą niedzielę Pan Jezus podkreśla nieocenioną moc wiary. W październikowym czasie modlitwy różańcowej, rozważając tajemnice z życia Chrystusa i Matki Bożej, odradzamy i umacniamy naszą wiarę. Niech nie zabraknie osobistego wysiłku w pomnażaniu daru, który otrzymaliśmy na chrzcie św.

Dziś zmiana tajemnic różańcowych dla ojców i matek. 

2. Zapraszamy codziennie na modlitwę różańcową i Mszę św.   o godz. 17.30, a w niedziele o 16.00. Tych, którzy nie mogą uczestniczyć w modlitwie wspólnotowej, zachęcamy do odmawiania różańca w rodzinie lub indywidualnie.

3. W środę o godz. 17.30 poświęcenie i wręczenie różańców dla kandydatów do przyjęcia sakramentu bierzmowania.

4. W przyszłą niedzielę po raz 19. będziemy obchodzić Dzień Papieski pod hasłem „Chodźcie  wstańmy”.  Z tej okazji młodzież naszej szkoły przedstawi montaż słowno-muzyczny o godz. 10.40. Serdecznie zapraszamy. Jak co roku przeprowadzona zostanie zbiórka na Fundację Dzieło Nowego Tysiąclecia, wspierającą uzdolnioną   młodzież.

5. W niedzielę, w 13 dzień miesiąca, ostatni w tym roku dzień fatimski. Zapraszamy na nabożeństwo fatimskie . O godz. 16.00   Msza św. i Różaniec Fatimski z procesją( o ile będzie dobra pogoda). Nabożeństwo  poprowadzi Ks. Piotr Siemek wikariusz z parafii  Świniarsko.    

O przygotowanie ołtarza prosimy rodzinę Aleksandry i Grzegorza Nalepów . Do    niesienia Figury MB prosimy Różę Matek p.  Ireny Plata  i Stanisława Gajdy.

6. Przyjmujemy zapisy na pielgrzymkę w dniu 19 października (sobota) do Sanktuarium Matki Bożej w Ludźmierzu i Matki Bożej Fatimskiej na Krzeptówkach w Zakopanym. Koszt 35 zł.