+

23 Niedziela Zwykła 04.09.2022

Kategorie: Parafialne

1. Przeżywamy  w naszej Parafii Uroczystość Odpustową ku czci Matki Bożej Pocieszenia. Msze św. o godz.7.00,  900 ;11.00, i 16.00. SUMA ODPUSTOWA z procesją godz. o 11.00 pod przewodnictwem ks.  mgr Tadeusza Świderskiego.   

2. W środę po Mszy św. o godz. 18.00 –  Nowenna do Matki Bożej Niestającej Pomocy w  piątek  – Koronka do Bożego Miłosierdzia.  

3. W czwartek, 8 września, przypada święto Narodzenia Najświętszej Maryi Panny. W Polsce ten liturgiczny obchód nazywany jest popularnie świętem Matki Bożej Siewnej. Przez wstawiennictwo Maryi będziemy modlić się za wszystkich pracujących na roli, aby ich praca i trud wydawały błogosławione owoce.  Po Mszach św. poświęcenie ziarna.

4.  Spotkania :

a)     spotkanie grupy młodzieżowej w piątek o godz. 19.00.

b)  LSO w sobotę o godz. 9.00.

5. W przyszłą niedzielę   zmiana tajemnic różańcowych dla Ojców i Matek .

6. Bóg zapłać –  

-tym parafianom    z    Trzetrzewiny , Biczyce Górnych  i Dolnych od kościoła wzdłuż głównej drogi lewa strona od p. Marii Florek do Andrzeja Ledniowskiego , którzy czynnie włączyli się w przygotowanie   kościoła oraz placu wokół kościoła .

-w sposób szczególny dziękuję Wiesław Kołodziejowi  za wyczyszczenie kostki wokół kościoła,

-Firmie Perfect Garden Usługi Ogrodnicze z Trzetrzewiny :Annie   Pasiut oraz Celinie i Leszkowi Lorkowi   za obcięcie krzewów

Dziękuję wszystkim, którzy pracą, modlitwami, cierpieniami lub duchowymi ofiarami pomogli w przygotowaniu odpustu parafialnego i wypraszali jego duchowe owoce.