+

20 Niedziela Zwykła

Kategorie: Ogłoszenia,Parafialne

  1. Przeżywamy 20 Niedzielę Zwykłą. Msze św. w porządku niedzielnym o godz. 7.00; 9.00; 11.00 i o godz. 16.00 z Nieszporami.

  1. W dziś rozpoczęła się XXXII Piesza Pielgrzymka Tarnowska na Jasną Górę. Naszą modlitwą obejmijmy wszystkich pielgrzymów z naszej parafii na czele z Ks. Prałatem.

  2. Dziś na obiekcie sportowym Arena Trzetrzewina odbędzie się Festyn Rodzinny Wszystkich chętnych do zabawy serdecznie zapraszamy w godzinach 13:00 – 20:00. W programie przewidziano zarówno atrakcje kulturalne, sportowe jak i loterię fantową.

  1. W tym tygodniu w Liturgii Kościoła wspominać będziemy: środa – Św. Bernarda opata ; czwartek- Św. Piusa X papieża, ; piątek- NMP Królowej. Wszystkim solenizantom życzymy wielu łask Bożych oraz wstawiennictwa świętych patronów.

  1. Jak co roku, zapraszamy do duchowego pielgrzymowania, w ramach którego codziennie od poniedziałku do soboty o godz. 20.00 będzie w kościele Msza św. połączona z Apelem Maryjnym. Wyjątkowo w wtorek nie będzie mszy św. o godz. 20.00 tylko o godz. 6.30 rano, ponieważ wybieramy się na trasę pielgrzymki. Jeżeli, ktoś będzie chciał coś przekazać pielgrzymom, to proszę dowieźć na plebanię w wtorek do godz. do 13.00.

  1. Są jeszcze wolne miejsca na wyjazd do Częstochowy w dniu wejścia pielgrzymki na Jasną Górę. Zapisy przyjmujemy do wtorku. Wyjazd po pielgrzymów będzie w niedzielę o godz. 5.00 z parkingu przed kościołem. Koszt 40 zł. od osoby.