+

19 Niedziela Zwykła

Kategorie: Ogłoszenia,Parafialne

  1. Przeżywamy 19 Niedzielę Zwykłą. Msze św. o godz. 7.00; 9.00; 11.00 i o godz. 16.00 z Nieszporami.

  1. Msze święte w tygodniu ; 6.30 – ……… o 19.00 środa i piątek.

  1. W tym tygodniu w Liturgii Kościoła wspominać będziemy: poniedziałek- św. Klary, dziew., czwartek – św. Maksymiliana Marii Kolbego, kapł. męcz.; piątek – Uroczystość Wniebowzięcia NMP; sobota – św. Stefana Węgierskiego, króla. Wszystkim solenizantom bieżącego tygodnia życzymy obfitych łask Bożych i opieki świętych Patronów

  2. W środę 13 sierpnia zapraszamy na kolejne Nabożeństwo Fatimskie o godz. 19.00. Nabożeństwu przewodniczyć będzie i kazanie wygłosi Ks. mgr Ryszard Hebda z Krynicy.

W procesja różańcowa do kapliczki na Krasnym Biczyckim. O przygotowanie ołtarza prosimy rodzinę Janiny i Bogumiła Fałowskich. Do przygotowania i niesienia Figury MB prosimy Różę Matek p. Stefani Zawiślan i Różę ojców Edwarda Olesiaka .

  1. W piątek Uroczystość Wniebowzięcia NMP. Msze św. tak jak w niedzielę. Na wszystkich Mszach poświęcenie ziół i kwiatów. Natomiast tradycyjnie Msza św. o godz. 17.00 w Biczycach Górnych w kapliczce koło p. Wnęków .

  2. Spotkanie przed pielgrzymkowe odbędzie się o godz. ………..Zapisy przyjmujemy do 15 sierpnia. Prowadzimy również zapisy na wyjazd do Częstochowy w dniu wejścia pielgrzymki na Jasną Górę.

  1. W niedzielę rozpoczyna się XXXII Piesza Pielgrzymka Tarnowska na Jasną Górę. Naszą modlitwą obejmijmy wszystkich pielgrzymów z naszej parafii. Bagaże należy złożyć na plebani sobotę do godz. 16.00. Wyjazd pielgrzymów do Tarnowa w niedzielę o godz. 4.30 rano z parkingu przy kościele.