+

17 Niedziela Zwykła

Kategorie: Ogłoszenia,Parafialne

Przeżywamy dziś 17 Niedzielę Zwykłą. Msze św. o godz. 9.00; 11.00; o godz. 16.00 Msza św. połączona z Nieszporami.

Dziś po Mszach św. po mszach św. będzie błogosławieństwo wszelkich pojazdów mechanicznych z okazji wspomnienia św. Krzysztofa – Patrona kierowców i podróżujących. Włączymy się w ogólnopolską akcję; „ Niesiemy Chrystusa na krańce świata” – Podaruj 1 gr za 1 km bezpiecznej jazdy na środki transportu dla misjonarzy jako Twoje podziękowanie za bezpieczne podróże.

Msze święte w tygodniu : 6.30 ; tylko w środę o godz. 19.00; a w I piątek – o 630 i 19.00.

4. W tym tygodniu w Liturgii Kościoła czcimy: wtorek- św. Marty ; czwartek – św. Ignacego z Loyoli, kapłana ; piątek – Alfonsa Marii Liguoriego, bpa i dokt. Kośc.,
Wszystkim solenizantom bieżącego tygodnia życzymy obfitych łask Bożych i opieki świętych Patronów.

5. Jutro o 15.00 grupa dzieci z naszej parafii pod przewodnictwem Ks. Krzysztofa wraz z Opiekunami udaje się na kilkudniowa Oazę do Piwnicznej. Prosimy o modlitwę w ich intencji o radosne i bezpieczne przeżycie tych dni.

6. W tym tygodniu wypada I piątek i sobota miesiąca. Spowiedź w środę i piątek od godz. 18.00.

7. W piątek od godz. 18.00 adoracja Najśw. Sakramentu zakończona Koronką do Bożego Miłosierdzia i nabożeństwem do Najś. Serca Pana Jezusa a następnie Msza św.

8. W piątek wyjazd do chorych godz. 8.00. Prosimy o zgłaszanie ich w Kancelarii parafialnej i zorganizowanie pojazdów z obu rejonów na godz. 8.00.

9. W I sobotę miesiąca rano zapraszamy na Nabożeństwo ku czci Niepokalanego Serca NMP.

10. W przyszłą niedzielę po prymarii zmiana Tajemnic Różańcowych dla Ojców i Matek.

11. Prowadzimy zapisy na XXXII Pieszą Pielgrzymkę Tarnowską na Jasną Górę w dniach 17-25 sierpnia.

12. W tym tygodniu w kościele wykonano następujące prace ; ułożono posadzkę w przedsionku , zakrystii oraz przy wejściu do zakrystii ; ułożenie wzdłuż ścian cokolika; częściowo wypolerowano posadzkę ; częściowo obłożono granitem schody przy bocznych wejściach i zakrystii.