+

15 Niedziela Zwykła

Kategorie: Ogłoszenia,Parafialne

1. Przeżywamy 15 Niedzielę Zwykłą. Po Mszy św. o godz. 7.00 i 9.00 Adoracja Najśw. Sakramentu, jako podziękowanie za nawiedzenie kopii Obrazu Matki Boskiej Częstochowskiej. O godz. 15.00 Msza św. z Nieszporami , o 16.00 rozpoczęcie pielgrzymki z figurą MB Fatimskiej na Strzyganiec. O godz. 19.00 uroczysta Msza św. Po Mszy św. indywidualnie powrót do domów. Pan Mordarski podstawi autobusy na drodze z Chochorowic na Trzetrzewinę , którymi można powrócić pod kościół na parking.
2. Msze święte w tygodniu w kaplicy cmentarnej ;rano – 6.30 tylko środę i piątek o – 19.00.
3. W tym tygodniu wspominać będziemy ; wtorek- Św. Bonawentury ; środa- NMP z Góry Karmel ; piątek – Św. Szymona z Lipnicy . Wszystkim solenizantom bieżącego tygodnia życzę najobfitszych łask Bożych i opieki świętych Patronów.
4. We środę zapraszamy na nowennę do MB Nieustającej Pomocy, w piątek na Koronkę do Bożego Miłosierdzia.
5. W przyszłą niedzielę będzie letnie Nabożeństwo za zmarłych. O godz. 15.30 z kościoła wyruszy procesja na Stary i Nowy cmentarz . Po modlitwach w kaplicy o 16.00 Msza św. za wszystkich zmarłych parafian. Prosimy uporządkować groby swoich bliskich zmarłych, zadbać o groby księży.
6. W przyszłą w III niedzielę miesiąca składka na posadzkę w kościele a na cmentarzu na pokrycie kosztów zakupu kostki brukowej.
7. Dziś Składka na utrzymanie seminarium Duchownego w Tarnowie. Bóg zapałać za złożone ofiary.
8. Składam Bóg zapłać parafianom ; z Trzetrzewiny domy koło Cmentarzy i z Krasnego Biczyckiego za pomoc przy przeniesieniu części ławek w kościele i zabezpieczeniu ołtarzy. Prace od poniedziałku będą kontynuowane dlatego proszę w poniedziałek na godz. 7.00 o ponowną pomoc.