+

13 Niedziela Zwykła

Kategorie: Parafialne

1. Trwa czerwiec – miesiąc naszej szczególnej modlitwy do Najświętszego Serca Pana Jezusa.  O 16.00 nieszpory i Msza św.

2. We wtorek, 23 czerwca, obchodzimy Dzień Ojca. Naszymi modlitwami obejmiemy wszystkich ojców z naszej wspólnoty parafialnej, aby godnie i z miłością wypełniali swoje obowiązki w codziennych staraniach o własne rodziny.  

3. W środę, 24 czerwca, przypada uroczystość Narodzenia Świętego Jana Chrzciciela, który przygotował drogę Panu Jezusowi.

4. Zbliża się koniec roku katechetycznego i szkolnego. Przypominam dzieciom, młodzieży i rodzicom, że każde dzieło, aby przyniosło dobre owoce, by było dobrze zakończone, powinno być ofiarowane Panu Bogu. Warto w modlitwach nie tylko prosić, ale i dziękować za otrzymane dobro, za przeżyty czas z Bogiem. Niech nie zabraknie tego dziękczynienia w nadchodzących dniach. Będziemy też prosić o dobre przeżycie czasu wakacji.  Zapraszamy na Mszę św. w środę o godz. 18.00.  I rocznica Komunii Św. dla kl. IV.

5. Dziękujemy za udział w procesjach w Oktawie Bożego Ciała; dzieciom dzwoniącym i sypiącym kwiaty, niosącym  , baldachim.

6. Informujemy   że od przyszłej niedzieli  w okresie wakacyjnym  w dni powszednie będzie odprawiana  jedna Msza św.  

7. Spotkania :

a) zbiórka ministrantów i lektorów we wtorek po Mszy o godz. 18.00. 

b) Próba  śpiewu Scholii w środę o 17.00.

c) spotkanie grupy młodzieżowej :w piątek  młodsi 19.00, starsi 20.00.

d) PDMD – sobota  godz. 10.00.

8. Zamówione  płyty DVD i zdjęcia z uroczystości pogrzebowych są do odebrania.

9. Serdeczne „Bóg zapłać”  Parafianom za prace przy oświetleniu zewnętrznym kościoła.

10. Składam serdeczne „Bóg zapłać” za składane ofiary na pokrycie kosztów prac przy  elewacji  kościoła.