+

5 niedziela zwykła

Kategorie: Ogłoszenia,Parafialne

5 niedziela zwykła

 

1.   Przeżywamy V Niedzielę Zwykłą. Msze św. w porządku niedzielnym.

2. W tygodniu Msze św. rano  o godz. 6.30 . We środę –   nowenna do MB Nieustającej Pomocy  ; w piątek – Koronka do Bożego Miłosierdzia.

3.   W tym tygodniu w Liturgii Kościoła wspominać będziemy: poniedziałek – św. Scholastyki, dziew. ; wtorek– Najśw. Maryi Panny z Lourdes  ; piątek   – Świetych Cyryla, mnicha i Metodego, bpa- Patronów Europy .

Solenizantom bieżącego tygodnia życzymy wielu łask Bożych.

4. We wtorek  Światowy Dzień Chorego. Zapraszamy na  godz. 9.00 chorych, starszych   na  Mszę  św.  i błogosławieństwo Najświętszym Sakramentem. Wcześniej możliwość spowiedzi. Po nabożeństwie Caritas zaprasza na wspólne spotkanie na plebanię.

5. Stowarzyszenie Razem dla Kultury w Chełmcu zaprasza mieszkańców Trzetrzewiny na pierwsze spotkanie Klubu Seniora i Juniora  na temat ; „Wspieranie osób w podeszłym wieku w integracji z młodzieżą”.  Spotkanie odbędzie się  w dniu 13 lutego br. /czwartek/ w Zespole Szkół w Trzetrzewinie o godz. 15.30.

6. Dziś po wyjściu z kościoła można nabyć   „ Wierzenickie katechezy domowe” Ks. P. Kompfa . Mała książeczka zawierająca 11 katechez , np. Skąd wiem, że jest Bóg; Dlaczego nie doświadczam miłości?; Cztery podstawy życia chrześcijańskiego.  Mamy nadzieję ,że  wielu z Was  zechce przeczytać te niedługie rozważania i że będą one dla Was inspiracją do dalszych przemyśleń.

7. Dziękujemy ;   parafianom z  Trzetrzewiny  z Nakla  za prace przy rozbiórce   dekoracji świątecznej .