+

4 Niedziela Zwykła

Kategorie: Ogłoszenia,Parafialne

  1. Przeżywamy IV Niedzielę Zwykłą. Msze św. w porządku niedzielnym. Po mszy św. o godz. 7.00 zmiana Tajemnic Różańcowych dla Ojców i Matek Żywego Różańca.

  1. Miesiąc Luty poświęcony jest w całym kościele modlitwa za konających.

  1. Dziś również Święto Ofiarowania Pańskiego (MB Gromnicznej). Na wszystkich Mszach św. poświęcenie Gromnic. Także 2 lutego obchodzimy światowy dzień życia konsekrowanego.
  1. W tygodniu Msze św. rano o godz. 6.30 poniedziałek, wtorek, sobota ; wieczorem o 17.30 w środę z nowenną do MB Nieustającej Pomocy , czwartek iw piątek.

  1. W tym tygodniu w Liturgii Kościoła wspominać będziemy: poniedziałek – św. Błażeja , bpa, męcz. (Po Mszy św. błogosławieństwo gardła) środa – św. Agaty, dziew. męcz. ; czwartek – Św. Męczenników Pawła Miki i Towarzyszy; Solenizantom bieżącego tygodnia życzymy wielu łask Bożych.

  1. W tym tygodniu przypadają dni duchowej odnowy katolickich rodzin, czyli I – Czwartek i Piątek miesiąca . Spowiedź od godz. 16.30 środę , czwartek i w piątek.

  1. W piątek udamy się do chorych od godz. 8.30. Prosimy o zorganizowanie pojazdów.

  1. W piątek od godz. 16.30 Adoracja Najśw. Sakramentu zakończona Koronką do Bożego Miłosierdzia i Nabożeństwem do NSPJ i o godz. 17.30 Msza św. a po niej zmiana tajemnic różańcowych dla dzieci i młodzieży gimnazjum.

  1. Od 13 do 20 marca organizowana jest pielgrzymka do Medjugorie, chętnych prosimy o zapisy u ks. Prałata.

  1. Od Jutra rozpoczynamy Ferie zimowe życzymy młodzieży i dzieciom owocnego wypoczynku niech ten czas będzie także przeżyty z Bogiem.